لجن زار

ما را تا قعر لجن زار افکارشان می برند تا در آنجا طعم خوش زندگی را به زور در حلق تک تک قربانیان این بهشت برین کنند. حس خفگی را به همه القا می کنند تا میان مرگ و زندگی تا ابد دست و پا بزنیم و در انتها بخشی از لجن زار شویم و همچون وزنه ای از پای دیگری آویزان شویم.

پ.ن: مرا نیز به ساحل جهنم ببرید که از بهشتیان خسته ام!

/ 6 نظر / 11 بازدید
arash

خیام اگر ز باده مستی خوش باش/با ماهرخی اگر نشستی خوش باش/چون عاقبت کار جهان نیستی است/انگار که نیستی چو هستی خوش باش پ ن1 : من چرا شعرهایی رو می خونم که بهشون اعتقاد ندارم؟؟؟ پ ن2 : من نفهمیدم ای مردک چیکاره بوده آخرش؟؟؟ یک شعر آتیستی یک شعر خدا پرستی ...

سمفونی مردگان

سلام . ما در لجنزار تکرار تاریخ غرق هستیم و بازهم هوشیارانه عمل نمی کنیم آره لجنی که برای ما ساختن تا همه توش دست و پا بزنن .

Wondermage Gallery

سلام دوست عزيز [گل] گالري عکس Wondermage با بيش از 1100 تصوير با کيفيت در 11 بخش مجزا شما را به ديدن اين تصاوير دعوت مي کند. اميدوارم از تصاوير خوشتان بيايد و ما را از نظراتتان محروم نکنيد. در صورت تمايل Wondermage را با نامي دلخواه که مفهوم گالري را برساند در صفحه خود لينک کرده و به ما اطلاع دهيد تا به عنوان تشکري کوچک متقابلا در دايرکتوري ما لينک شويد. به دوستانتان هم اطلاع دهيد، شايد اوقات خوبي را در گالري سپري کنند. اميدوارم موفق باشيد و از تصاوير لذت ببريد.

مهتاب

خیلی وقت بود که نیامده بودم اینجا و خوشحالم که آمدم. خوب باشی.